Dünyanın her yerinde kalabileceğiniz mutlaka bir yer ile sizi buluşturma imkanı sunan Airbnb yeni servisini kullanıma açıyor.

Music Experiences‘ adı verilen bu program ile mekan sahibi üyelerin hazırladığı özel turlarla, gelen konuklara farklı müzik ve sanat etkinliklerini deneyimleme şansı tanınıyor. Sofar Sounds şehrin gizli köşelerinde düzenlediği aktiviteler ile müzik deneyimi yaratıyor.

Bu program içinde Sofar Sounds ile ortaklığa giden projede Sofar Sounds‘taki konserlere ve mekanların sahne arkası kısımlarına turlarla katılabilecek ve gerek sanatçılar, profesyonel müzik çalışanları ve yerel olarak katkıda bulunan insanlarla da tanışabileceksiniz. Daha şimdiden 100’den fazla deneyimi bünyesinde bulunduran Airbnb Music Experiences ile ister Tokyo’da plak avcılığına, ister Miami’de müzik videosu çekimine, isterseniz Cape Town’da djembe çalmayı öğrenebiliyorsunuz. Daha fazla bilgiye şuradaki adresten ulaşabilirsiniz. Airbnb CEO’su Brian Chesky bu deneyim için “Müzik insanları bir araya getirmek için mükemmel bir yol. Bu platform ile dünya etrafında yerel sanatçılar ve insanlar arasındaki bağı desteklemek ve iletişim kurmalarını sağlamak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…