Netflix televizyonu farklı bir boyuta taşıdı ve bunu da sürekli değişimiyle internet ekranlarına taşıyor. Bakalım bu ay Netflix’te neler var ?

İnternet kültürünün televizyon ile yarışıyla ortaya çıkan değişik sunumlar zamanla artacak gibi görünüyor. Bunun bizim açımızdan olumlu ve kafa karıştırıcı birçok noktası var. Birçok kurumun çıkması çeşitliliği arttırsa da, hepsinin abonelik yarışıyla yerimizde kalmamız zor. Bunun şimdi ve ileride nasıl stratejiler sunacağı ise zamanla görülüyor. Bu ay ise birçok değişik yapımla gene internet önünde vakit geçireceğiz gibi görünüyor. Ağustos ayında belgesel, film ve çocuk programlarından oluşan 42 Netflix orijinal yapımı, ayrıca 67 lisanslı içerik Netflix kataloğuna ekleniyor. Tüm içerik listelerine erişmek içinse aşağıdaki tüm linklere tıklamanız yeterli.

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

OZARK 2. Sezon – 31 Ağustos

Kartel, Snell’ler ve Langmor’ların hepsi Byrde’leri Ozarks’ta yarattıkları yeni yaşamı yok etmekle tehdit ettikleri için her taraftan tehlikeyle karşı karşıya.

Ozark Dizisi 2. Sezon Tarihi İlk Fragmanla Duyuruldu

DISENCHANTMENT 1. Sezon – 17 Ağustos

Matt Groening’in bu animasyon dizisi, çok içen bir prenses, onun girişken elf yoldaşı ve kendi kişisel şeytanıyla başına gelen talihsizlikleri anlatıyor.

THE INNOCENTS 1. Sezon – 24 Ağustos

Ergen çift birlikte yaşamak için evlerinden kaçınca, sahip oldukları olağanüstü armağan, onları sonsuza dek bölmek için güçlü kuvvetler ortaya çıkarır.

LA CASA DE LAS FLORES 1. Sezon – 10 Ağustos

Bu kara mizah komedi dizisinde bir aile işletmesi olan çiçekçinin görünen mükemmel yüzü, işlevsiz sırları olan büyük karanlık yüzünü gizliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=I-z8-ZEiVw0

MR. SUNSHINE – 4 Ağustos

1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendisini ABD’de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönemeçte Kore’ye döner ve asil bir kadına aşık olur.

NETFLIX FİLMLERİ

LIKE FATHER – 3 Ağustos

Son anda evlenmekten vazgeçen işkolik bir yönetici, balayı seyahatinde uzun zamandır görmediği babasıyla karşılaşır. Kristen Bell ve Kelsey Grammer oynuyor.

TO ALL THE BOYS I’VE LOVED BEFORE – 17 Ağustos

Lara Jean’ın aşk hayatı, aşık olduğu her çocuğa yazdığı gizli mektupları gizemli bir şekilde onlara postalandığı zaman, hayali olmaktan çıkıp kontrol edilemez bir hal alıyor.

THE GUERNSEY LITERARY AND POTATO PEEL PIE SOCIETY – 10 Ağustos 

Bir yazar, İkinci Dünya Savaşı Alman işgali sırasında oluşturdukları kitap kulübü hakkında bir kitap yazmaya karar verdiğinde Guernsey’in eksantrik sakinleri ile bağ kuruyor.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

THE INVESTIGATOR: A BRITISH CRIME STORY 2. Sezon – 19 Ağustos 

Hükümlü bir koca. Çaresizce gerçeği öğrenmek isteyen bir kız çocuğu. Olayların içine girdikçe her şey daha da garip bir hal alıyor.

THE INVESTIGATOR: A BRITISH CRIME STORY 2. Sezon - 19 Ağustos 

ZION – 10 Ağustos 

Bacakları olmadan doğmuş ve yıllardır koruyucu aile gözetiminde sıkışıp kalmış genç Zion Clark, içinde bulunduğu durumun üstesinden gelmeyi ve rekabetçi bir güreşçi olmaya çalışıyor.

FOLLOW THIS – 23 Ağustos

Garip internet çılgınlarından opioid kullanıcıları için güvenli enjeksiyon alanlarına kadar çeşitli konuları araştıran BuzzFeed’deki muhabirleri takip edin.

NETFLIX ÇOCUK VE AİLE ORİJİNALLERİ

PINKY MALINKY – 17 Ağustos 

Pinky Malinky her şeye iyi tarafından bakıyor, bir sosisli sandviç olarak doğmasına bile. Kankalarıyla beraber bu küçük sosisçik hayattan bir ısırık alıyor.

THE PONYSITTERS CLUB – 10 Ağustos

Genç bir at meraklısı, ailesinin sevilen çiftliğindeki hayvanları kurtarmak ve rehabilite etmek için en iyi arkadaşlarıyla birlikte bir takım kurar.

NETFLIX ORİJİNAL ANİME

Flavors of Youth – 4 Ağustos

Çin’in farklı şehirlerindeki gençlerin farklı hikayeleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı!

The Seven Deadly Sins 4. sezon yayın tarihi açıklandı. Dizinin yeni sezonuyla…