A Quiet Place 2 Filmini John Krasinski Yazıp Yönetecek

İlk filmiyle dikkat çeken A Quiet Place filminin devamı A Quiet Place 2 senaryosu da John Krasinski tarafından yazılacak.

17 milyon dolarlık bütçesine rağmen gişede 213 milyon dolar elde etmeye başaran Sessiz Bir Yer (A Quiet Place)’in devamı yeniden Krasinski’ye emanet. The Office filmindeki oyunculuğuyla dikkat çeken ve defalarca Emmy ödüllerine aday olan isim ilk yönetmenlik deneyimiyle çok konuşuldu. Los Angeles’taki Silver Screen Salonu’nunda gerçekleşen bir soru-cevap etkinliğinde  “Devam halkası için ufak bir düşüncem vardı ama bir yere varacağını düşünmüyordum. Ben yapımcı Andrew Form’a bu fikrimden bahsettim, o da bana bunun üzerinde biraz daha düşünmemi söyledi. Ve sonra, ‘Bu gerçekten işe yarayabilir’ diye düşündüm. Şu anda devam filmini yazıyorum.” diyerek The Hollywood Reporter aracılığıyla güzel bir haber verdi. Krasinski dışında ilk filmde Emily Blunt, Noah Jupe ve Millicent Simmonds gibi isimlerde yer alıyordu. İlk filmde hayatları için seslerini kullanmayıp gizemli canavarlardan kurtulmaya çalışan bir ailenin hikayesi anlatılıyordu.

A Quiet Place 2 Movie John Krasinski Confirms Writing Sequel and Cinemas on 2020

A Quiet Place 2’nin 15 Mayıs 2020’de vizyona girmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.