A Perfect Circle Grubunun Yeni Albüm Tarihi Yeni Şarkıyla Belli Oldu!

A Perfect Circle Grubunun Yeni Albüm Tarihi Yeni Şarkıyla Belli Oldu!

Maynard’ın alt şeması gruplardan bu yıl heyecanla yeni albümünü beklediğimiz A Perfect Circle yeni şarkısı ‘TalkTalk‘ı paylaştı.

Aniden yeni bir şarkıyla dönüşü hepimizi şaşırtsa da bunu uzun süredir bekliyorduk. Ekip son albümü “Emotive”i 2004 yılında ve “By and Down” adlı single’ını ise 2013’te çıkarmıştı. 21 Ekim’de başlayacakları yeni Amerika turnesi ile konserlerde izleyecek seyircilere de bu şarkı ile güzel bir neşe kaynağı olmuş oldu. Yılbaşında şarkı müjdesiyle başlayan ve içimizi 2018 yılında ısıtmaya hazırlanan A Perfect Circle’ın yeni albümünün adı “Eat The Elephant” yayınlanma tarihi de 20 Nisan olarak açıklandı.

A Perfect Circle Band - Eat The Elephant

The Doomed ve Disillusioned isimli iki single’a şimdide yeni bir şarkı ekleyen grup 14 yıl sonrasında yeni bir A Perfect Circle albümü dinlememize imkan sağlayacak. TalkTalk isimli yeni parça ve Eat The Elephant adlı albüm listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Albüm Listesi : 

01. Eat The Elephant
02. Disillusioned
03. The Contrarian
04. The Doomed
05. So Long, And Thanks For All The Fish
06. TalkTalk
07. By And Down The River
08. Delicious
09. DLB
10. Hourglass
11. Feathers
12. Get The Lead Out

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.