9 Kasım 2018 Tarihinde Vizyona Girecek Filmler
| |

9 Kasım 2018 Tarihinde Vizyona Girecek Filmler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok yeni film vizyona girecek.

Peki bu hafta vizyonda neler var ? 

Batlır

Batlır filmi fiziki farklılığı olan bir gencin hikayesini işliyor. Batlır, doğuştan büyük bir kafaya sahip bir gençtir. Ailesi bahtı açık olsun diye ona “Bahtlı” ismini vermek ister fakat nüfus memurunun yanlış anlaması sonucu adı Batlır olur. Oldukça zor bir çocukluk geçiren Batlır bu sorundan kurtulmak ister fakat ameliyat oldukça risklidir. Ameliyat için gereken 1 milyon lirayı bulmayı kafasına koyan Batlır, bilgi yarışmasına katılmaya karar verir.  Ona bu yolculuğunda yakın arkadaşları ve dünyanın en yalnız balinası olarak bilinen ‘52 hertz’ eşlik eder.

Yönetmen: Stare Yıldırım

Oyuncular: Can Sipahi, Merve Dizdar, Erkan Taşdöğer

Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 filmi, şartlı tahliye kararı ile salınan çakallar grubunun atıldıkları maceralara değiniyor. Çakallar grubu birbirlerine 100 metre uzak kalma şartı ile tahliye edilse de bu yasağa uymak onlar için hiç kolay değildir. Kayınço Gökhan yıllar önce yaşadığı bir ilişkiden çocuğu olduğu öğrenir ve bu şoku atlatamadan kızı Leyla’nın zengin züppe Sinan ile birlikte olduğu şokunu yaşar. Gökhan, kızı ve sevgilisini ayırmaya karar verince çakallar grubundan yardım ister . Grup yeniden bir araya gelir ve eğlenceli bir maceraya atılırlar.

Yönetmen: Murat Şeker

Oyuncular: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Murat Akkoyunlu, Timur Acar ve Didem Balçın

Cameron Post’a Ters Terapi

Cameron Post’a Ters Terapi filmi, kimliğine sahip çıkan bir genç kızın hikayesini anlatıyor. Cemaron, her zaman özenilen bir kız olsa da durum lise mezuniyet balosunda tersine döner. O gece balonun kraliçesi Coley Taylor ile yakınlaştığı görülen Cameron’ın eşcinsel olduğu düşünülür ve dışlanır. Cameron teyzesi tarafından, hemcinslerine ilgi duyan gençlere dönüştürme terapileri uygulanan bir terapi merkezine gönderilir. Terapi merkezi beklenmedik bir etki sağlayarak Cameron’ın eşcinsel bir arkadaş grubu edinmesine vesile olur. Cameron bu grup içinde kendini dışlanmış hissetmekten uzaklaşır.

Yönetmen Desiree Akhavan

Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Sasha Lane, Forrest Goodluck

https://www.youtube.com/watch?v=EMcYX6VJkTY

Cindirella

Prensi kötü kalpli büyücünün elinden kurtarmaya çalışan Cindirella ve arkadaşlarının hikayesini konu alıyor. Üvey annesi ve üvey kardeşleri ile yaşayan Cindirella, kraliyet balosuna gitmek için üvey annesinin tüm isteklerini yerine getirse de izin alamaz. Balo günü üvey anne Cindirella’yı bodruma kilitler. Cindirella tüm ümitlerini kaybedecekken yardımına fare dostları koşar, farelerin yardımıyla bodrumdan kurtulur ve burada bir sırrı keşfeder. Prens kötü kalpli büyücü tarafından fareye dönüştürülmüştür ve baloya prensin yerine başkası katılmıştır. Cindirella, prensi kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaktır.

Yönetmen: Lynne Southerland

Oyuncular: Kirsten Day, Stephanie Sanditz

Overlord Operasyonu

Overlord Operasyonu filminde, 2. Dünya Savaşı’nda müttefik güçler Normandiya’ya asker çıkarması yapmadan önce bir grup Amerikalı paraşütçüyü düşman hattının gerisinde bırakır. Askerler saldırının başarılı  olabilmesi için önemli bir görevi gerçekleştirmek adına buraya bırakılırlar. Askerler hedeflerine adım adım yaklaşırken beklenmedik bir durumla karşılaşırlar. Nazi işgali altındaki köyde, askeri bir operasyondan çok daha fazlası olduğunu fark ederler.

Yönetmen Julius Avery

Oyuncular: Jovan Adepo, Wyatt Russell, Pilou Asbæk

Suspiria

Film, 1977 yılı Berlin’inde geçiyor. Amerikalı genç bir kadın olan Susie, dünyaca ünlü bir dans okuluna katılır fakat tam onun geldiği sıralarda, okulun başka bir üyesi olan Jessica gizemli bir şekilde yok olmuştur. Susie büyük bir gelişme gösterirken, Sara isimli bir arkadaş edinir. Zaman içerisinde iki arkadaş bu okulun karanlık bir sırrı olduğundan şüphelenmeye başlar.

Yönetmen: Luca Guadagnino

Oyuncular: Dakota Johnson, Tilda Swinton, Mia Goth

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.