46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Tarih Belirtilmeden Ertelendi!

46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Tarih Belirtilmeden Ertelendi!

8 Aralık 2019’da yapılması planlanan 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, ödül adaylarının boykotlarından ötürü belirsiz bir tarihe ertelendi.

Medya dünyasındaki isimlerin reklamcılık, televizyonculuk ve müzik gibi farklı kategoriler altında ödülle buluştuğu tören kriz yaşıyor. Didem Arslan Yılmaz’ın ardından Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci gibi isimlerin ödüle ağır eleştirilerde bulunup katılmayacağını açıkladıkları ödül töreninde bir boykot krizi yaşanıyor. 8 Aralık 2019 tarihinde yapılması planlanan 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni, bir tarih verilmeden ertelendi.

İlginizi Çekebilir: 46. Altın Kelebek adayları açıklandı! Oylama başladı

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zamana ertelendi?

Ünlü sunucu Didem Arslan Yılmaz, Altın Kelebek’in Ödül Töreni’nde yaşanan boykot krizinin fitilini ateşleyen isim olmuştu. Ödül töreninin şaibeli olduğunu iddia eden Didem Arsan Yılmaz, son yıllarda ödüllerin tartışmalı bir biçimde dağıtıldığı yönünde iddialar olduğunu hatırlatarak ödül törenine dahil olmayacağını açıkladı. Yılmaz’a aday gösterilen diğer iki isim, Fatih Portakal ve İrfan Değirmenci‘nin de desteğiyle boykot krizi büyüdü. Erdoğan Aktaş ve Buse Biçer de boykota dahil oldu. Ödül töreninin hangi tarihe erteleneceği ve başka hangi adayların boykot hareketini destekleyeceği ve katılacağı merak konusu. 20 Eylül’de başlayıp 5 Ekim’de bitecek oylama maratonunda Türkiye’de yaşıyorsanız, Türkiye’de yaşıyorsanız 39 kategori için oy kullanma zamanı geçti.

Ayrıca Zararına Sohbetler kanalında Gündem Primcisi video serisinde ödül töreniyle alakalı fikirlerimizi ve duygularımızı konuştuğumuz videomuza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.