46. Pantene Altın Kelebek adayları açıklandı! Oylama başladı

Türkiye’nin en prestijli ödül organizasyonlarından biri olarak sayılan Pantene 46. Altın Kelebek Ödülleri‘ne aday olanlar açıklandı.

Ödülün kendi sitesinden oy verilebilmekte. Jüri tarafından adaylar belirlendi, fakat bu adaylarla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz Diğer seçeneğinden kendi adayınıza oy vererek adayınızı destekleyebilirsiniz. Bu yıl “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde Alina Boz, Ebru Şahin ve İlayda Alişan gibi isimler boy gösterecek. Ağırlıklı olarak ulusal kanallara ait formatlara oy verebildiğimiz -En İyi Dizi, En İyi Komedi Dizisi, En İyi Spor Programı, En İyi Yarışma Programı gibi- ödül organizasyonunda aynı zamanda En İyi Influencer, En İyi İnternet Dizisi, En İyi Rap Sanatçısı gibi TV dışı ödül kategorileri de bulunmakta.

Altın Kelebek Ödülleri ne zaman?

20 Eylül’de başlayıp 5 Ekim’de bitecek oylama maratonunda Türkiye’de yaşıyorsanız, Türkiye’de yaşıyorsanız 39 kategoride oy verebilirsiniz. Aynı zamanda 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri hakkındaki Zararına Sohbetler kanalının fikirlerini aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

İstanbul Kadıköy Bit Pazarı yeni adresi nerede? Nasıl gidilir?

İstanbul’un popüler bit pazarlarından olan Kadıköy Bit Pazarı için Göztepe’de kendisine ayrılmış…

Reyting nedir, nasıl ölçülür? Total ve AB grubu ne demektir?

Reyting nedir? Reyting nasıl ölçülür? Reyting ölçme aletiyle ölçüm nasıl gerçekleşir? Total…