2nd Harvest Festival: Jungle & Kovacs & Max The Sax, 27 Ekim’de KüçükÇiftlik Park‘ta olacak.

Festivalin ikinci hasadında son yılların en heyecan verici gruplarından Jungle headliner’lığı üstlenecek. 7 kişilik batı Londra efsanesi, şarkılarında Funk, pop, disko ve soul ögeler taşıyan Jungle KüçükÇiftlik Park’ı dev bir diskoteğe çevirecek. Geçtiğimiz yılların en iyi çıkış yapan sanatçılarından biri olarak gösterilen, “My Love” şarkısı ile kalplerimizde yer edinen, Hollandalı müzisyen Kovacs, Caz ve swing sample’larını kullanarak elektronik müziğe yeni bir soluk getiren Parov Stelar’ın enerjik saksafoncusu Max the Sax, yeni çıkardıkları albümleri ‘Bambaşka’ ile hasret giderdiğimiz, sahne enerjilerine hayran olduğumuz grup Flört 2nd Harvest Festival’in ana sahnesinin diğer konukları olacak.

Festivalin ikinci sahnesi “Bahçe” dopdolu
Sattas, The Ringo Jets, Palmiyerler ve Alpman Bahçe sahnesinde!

Türkiye’de Reggae denilince akla gelen ilk isim, festivallerin vazgeçilmezi Sattas, 2012’de internet üzerinden ve kendi yaptıkları baskılarla dolaşıma soktukları ilk EP’leri “Limited Lunch Pack” ile yeraltı müzik sahnesine göz kırpan The Ringo Jets, “Senden Haber Yok” ve “Karbeyaz” singlelarını da dahil ederek yayınladıkları ‘Venus’ albümü ile adını geniş çevrelere duyuran Palmiyeler ve Türk Psychedelic, Funk ve Surf stillerinde üretim yapan multi-enstrumantalist ve prodüktör Alpman, 2nd Harvest Festival’in ikinci sahnesi Bahçe’de olacak. Gündüz saatlerinde ise Analog Kültür standından Kaan Düzarat ve sürpriz konuklarının özenle seçtiği plakların sesleri yükselecek.

Atölye ve söyleşi programı ile öğretici bir festival!
Bahçesinden ve balkonundan beslenmek isteyenler için perma kültür, daldırma tekniği ile mum yapımı,doğal sabun yapımı, scrapbook ve dreamcatcher yapımı festivali unutulmaz kılacak atölyelerden sadece bir kaçı.

Söyleşi programında ise gazeteci, yazar, hayvan hakları aktivisti Zülal Kalkandelen ile “İnsanlık Tarihinde Yeni Bir Evrim: Vegan Devrimi” var. Bunun dışında ise Tıbbi ve Aromatik bilimler teknikeri ve yazar Nazım Tanrıkulu ile Şifalı Bitkilerin Doğru Kullanımı, Good4Trust.org kurucusu Dr. Uygar Özesmi ile “Tüketme Türet – Dur Diren Dokun Dönüştür” olacak.

Sizde kış ayına girmeden bir kez daha çimlere yalın ayak basmak istiyorsanız bu etkinliğe biz göz atmanızı öneriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

You May Also Like

Bu Ay Neler Var ?

Merhaba arkadaşlar yaz geldi. Malum evde, işte sıcaktan şikayet edilmeye çoktan başladı.…

17 Haziran İstanbul Radiohead Etkinliği

Birkaç gündür internette bir etkinlik görüyorum. Bakıyorum Facebook arkadaşlarımın çoğu katılıyorum, ilgileniyorum…