16 Kasım 2018 Tarihinde Vizyona Girecek Filmler

16 Kasım 2018 Tarihinde Vizyona Girecek Filmler

Bu hafta vizyonda birbirinden keyifli filmler yer alıyor. 16 Kasım 2018 tarihinde vizyona girecek filmler şöyle :

Dul Kadınlar

Oscar ödüllü yönetmen Steve McQueen’in yönetmen koltuğunda oturduğu Dul Kadınlar filmi, ortak noktaları dul kalmış olmak olan 4 kadının hikayesini anlatıyor. 4 kadın, ölen kocalarının borçlarından kurtulmak için çeşitli maceralara atılır. Kocalarının yasını tutmanın yanında onların yasadışı işleriyle de yüzleşmek zorunda kalan kadınlar borçlardan kurtulmak için riskli bir soygun planı yapar. Önceleri eşlerinin kontrolünde olan hayatları artık kendi ellerindedir …

Yönetmen: Steve McQueen(II)

Oyuncular: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo

Whitney

Oscar ödüllü yönetmen Kevin Macdonald’ın bakışıyla adım adım zirveye çıkan ve oradan birçok kayıp vererek inen Whitney Houston’ın çarpıcı hikayesi anlatılıyor. Müzik dünyasında rekorlara imza atan Whitney Houston;  6 Grammy Ödülü, 30 Billboard Music Ödülü, albümleri 200 milyonun üzerinde satış yapan başarılı, meslektaşlarına ilham kaynağı olan bir kadın… Belgeselde kariyerinin yanında özel yaşamı anlatılıyor, yakınlarıyla yapılan röportajlara ve özel arşiv görüntülerine yer veriliyor.

Yönetmen: Kevin Macdonald
Oyuncular: Whitney Houston, Kevin Costner, Aretha Franklin

 

Çift’lik Bank: Tosun Firarda

Çift’lik Bank: Tosun Firarda, dolandırıcılık yapan iki gencin hikayesini anlatıyor. Geçirdikleri kaza sonucu aynı hastanede tedavi gören Cenk ve Tosun kısa sürede yakın arkadaş olur ve buradan ayrıldıktan sonra birlikte yaşamaya karar verir. Cenk telefondan sürekli çiftlik oyunu oynarken Tosun’un aklına bu oyunu ücretli hale getirme fikri gelir. Tosun, Cenk’in saflığından yararlanarak onu kullanır ve işe bilgisayar çaldırarak başlar. İkili bu sayede yüklü miktarda para kazanır fakat bununla yetinmeyip gerçek bir Çiftlik Bank kurmaya karar verirler…

Yönetmen: İsmail Hakkı Koç

Oyuncular: Burak Alkaş, Fercan Bay, Murat Övüç

 

Cin Tepesi

Cin Tepesi filmi, paranormal olayları inceleyen Fatih ve Furkan’ın yaşadıklarını işliyor. Fatih ve Furkan cin görüntülemek için yola koyulur. Halk arasında Cin Tepesi olarak adlandırılan yerde bazı görüntüler elde eden ikili kameraları görüntüleri kaydetmeyince profesyonel bir ekipten yardım ister. Ekiple beraber yeniden tepeye giden ikili beklenmedik olaylarla karşılaşır.

Yönetmen: Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen

Oyuncular: Fatih Hasanoğlu, Furkan Düzen, Biray Dalkıran

 

Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları

Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarır ve yanına asıl niyetini gizleyerek müritler toplar.  Karanlık büyücü Grindelwald’in tüm canlılara hükmedecek büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike demektir. Albus Dumbledore karanlık büyücünün planını bozmak ister ve eski öğrencisi Newt Scamander’in yardımına sığınır. Newt, kendisi için zorluklarla dolu bir yola girer.

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Dan Fogler

 

Her  Şey Seninle Güzel

Her Şey Seninle Güzel, hayatının aşkını kaybettiğini düşünen Deniz’in hikayesini konu alıyor. Başarılı bir kariyere sahip olan Deniz, Emre ile yollarını ayırmış olmanın üzüntüsünü içinde taşır. Hayatının aşkının hala Emre olduğunu düşünen Deniz onu gerçekten kaybedeceğini anladığında soluğu İzmir’de alır. Burada büyük bir sürprizle karşılaşan Deniz çok güçlü bir rakibi olduğunu görür. Bu mücadeleyi aşkı büyük olan kazanacaktır…

Yönetmen Cem Karcı

Oyuncular: Burcu Biricik, Mert Fırat, Hazar Ergüçlü, İlker Aksum

Prenses ve Ejderha

Prenses ve Ejderha, annesini bulmaya çalışan Prenses Barbara’nın arkadaşı ejderha ile atıldığı macerayı konu alıyor. Barbara, yaşadığı şatoda hiç bilmediği odalar, bu odalarda da sihirli bir kitap bulur. Barbara,  kitabın açtığında kendisini ejderhalar, renkli yaratıklar ve cücelerle dolu Harikalar Diyarı’nda bulur. Prenses burada karşılaştığı  kişilerden sihirli bir aynanın varı-lığını ve aynanın onu annesine ulaştırabileceğini öğrenir. Prenses, Dragoşa isimli ejderha arkadaşıyla sihirli aynaya ulaşmak için zorlu bir maceraya atılır.

Yönetmen: Marina Nefedova

Oyuncular: Selay Taşdöğen, Ali Hekimoğlu, Ahmet Taşar

 

Koyver Gitsin

Koyver Gitsin, sevdiği kadına ulaşma yolunda çeşitli zorluklarla karşılaşan Samet’in hikayesini konu alıyor. Evlenebilmeleri için gereken parayı 3 gün içinde bulması gereken Samet aksi takdirde hayallerine veda edeceğinin farkındadır. Samet, ağabeyi olarak gördüğü Ferhat’tan yardım ister ve ikili gereken parayı bulmak için hayatlarının en uzun 3 gününe atılırlar.

Yönetmen: Kemal Danacı

Oyuncular: Ömer Gecü, Seymen Aydın, Onur Yaprakçı

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.