|

16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’ne Az Kaldı

Her yıl Türkiye’nin kalan birkaç iyi festivalinden biri olduğunu rahatlıkla görebileceğiniz !f 2017’den ilk görüntü geldi. Bu yılda bize farklılıkları kendi ruhuyla gösterecek olan festivalin ilk videosu kaçır-mayın! ‘a bakabilirsiniz.

!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali, 16 yıldır 80.000 kişilik izleyici kitlesiyle kültür sanat hayatına yeni bir soluk getiren, dünyanın her yanından farklı bakışları sinemaseverlerle buluşturan ve düzenlediği partiler, atölyeler ve çeşitli etkinliklerle programını zenginleştiren bir oluşum. Her yıl İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de Cinemaximum Sinemalarında Şubat ve Mart aylarında izleyicisiyle buluşan festival, filmleri farklı ve güncel temalar altında toplayarak izleyicisine ulaştırıyor. Bir festival tarafından dünyada ilk kez gerçekleştirilen ‘alternatif dağıtım ve paylaşım’ projesi !f ² ile, Türkiye ve komşu ülkelerde 30’dan fazla kente festival ruhu taşıyor.

Festivalin bu yılki tarihleri ise şöyle :

Istanbul: 16-26 Şubat / February 2017
Ankara & Izmir: 2-5 Mart / March 2017

Geçen yılın nasıl geçtiğini merak edenler ise aşağıdaki videoyu izleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.