13 Reasons Why 2. Sezon dylan

13 Reasons Why 2. Sezonunun ne zaman yayınlanacağıyla ilgili bir video paylaşıldı.

Tom McCarthy’nin Selena Gomez ile yapımcılığını üstlendiği 13 Reasons Why, Ray Asher’ın romanından uyarlanıyor.  Yazar ve yaratıcılığını ise Brian Yorkey’in yaptığı dizinin ilk sezonu geçtiğimiz sene 31 Mart’ta Netflix ekranlarında gösterime girmişti. Dizinin konusu ise şöyleydi : “Yazarın verandasında yatan adıyla gizemli bir kutu bulmak için okuldan eve dönerken genç Clay Jensen (Dylan Minnette) izliyor. İçinde Hannah Baker (yeni gelen Katherine Langford) tarafından kaydedilen kaset şeritlerini keşfediyor – sınıf arkadaşı ve ezmesi – trajik olarak iki hafta önce intihar etti. Bant üzerine Hannah, hayatını sona erdirmeye niye karar verdiğinin on üç nedeni olduğunu açıklıyor. Clay onlardan biri olacak mı? Dinlerse, listeyi nasıl oluşturduğunu öğrenir. Hannah ve Clay’ın ikili anlatıları sayesinde, 13 Neden Neden genç yaşta karmaşık ve kalp kırıcı bir hikaye izleyicileri derinden etkileyecektir. ”

13 Reasons Why 2. Sezon Yayın Tarihi

Oyuncu kadrosunda ise Dylan Minnette, Katherine Langford, Kate Walsh, Brian d’Arcy James, Derek Luke, Brandon Flynn, Justin Prentice ve Tommy Dorfman gibi isimler bulunuyor. İlk sezonuyla ilgi uyandıran drama, gizem türündeki dizinin 2. Sezonu 18 Mayıs’ta Netflix ekranlarında olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.